mužský

GLIGOL – ♂ (pro muže)

330,00 Kč

Skladem: 40 ks (backorders allowed)

Popis produktu

Pomáhá jako prevence onemocnění močových a pohlavních orgánů, prevence nádorových onemocnění a zbytnění prostaty, při snížené potenci, zánětech pohlavních orgánů, ateroskleróze, bolestech hlavy, únavě, chudokrevnosti.

Zdroj bílkovin, škrobu, uhlovodanů, esenciálních olejů, minerálů, alkaloidů, glykosidů, minerálních solí, vápníku, fosforu, draslíku, sodíku, hořčíku, kyseliny octové, oleandové, šťavelové a máselné, vitamínů B, PP a C.

Složení: Kambrický zelený jíl, extrakt z kořene lopuchu většího, extrakt z ženšenu sibiřského, extrakt z kořene miřík celeru, extrakt z maralového kořene.

Užití: dospělí 1 tableta 2x denně při jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Užívat po dobu 4-6 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku, při zvýšené nervové podrážděnosti, těhotným a kojícím ženám. Před zahájením užívání se doporučuje konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uskladněte mimo dosah dětí při teplotě do +25°C.

Obsah: 90 tablet po 570 mg

 

Recenze

Zatím žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaši zkušenost?

Buďte první, kdo napíše recenzi “GLIGOL - ♂ (pro muže)”

*