NOVINKA V REPUBLICE....GDV KAMERA....PREVENCE VZNIKU NEMOCI |

Co je Kambrický zelený jíl?

3353(1)_zeleny-jil-kosmeticky-surovina

Kambrický zelený jíl je přírodní sorbent, který obsahuje více než 30 makro a mikročástic, obohacujících organismus o minerály, čistících jej od škodlivin, pomáhajících odvádět z těla radionuklidy. Stáří horniny se pohybuje mezi 540-590 milióny let (kambrium – starší prvohory). 

Mezi tělu užitečné stopové prvky obsažené v jílu můžeme zařadit: draslík, vápník, hořčík, sodík, fosfor, chlor, železo, jód, kobalt, lithium, mangan, měď, molybden, selen, stroncium, fluor, chrom, zinek, křemík.

Toxin je i alkohol a jíl jej dokáže odbourávat

Čistý zelený jíl a přípravky vyrobené na jeho základě se používají ve formě tablet, kapslí a prášku k vnitřnímu užití. V nabídce máme i zelený jíl – prášek k zevnímu užití, kdy látky v jílu obsažené difundují pokožkou do těla a zároveň probíhá opačný proces, tj. přechod toxinů z těla ven do jílu.

Doplňky stravy obsahující zelený jíl a další léčebné preparáty a byliny pomáhájí při léčbě ekzémů, lupénky, problémech s trávícím traktem, játry, působí protizánětlivě, posilují imunitní systém, srdeční a cévní systém, čistí organismus od toxinů a parazitů atd.

Komentáře ukončeny.