IMG_9529

GLIGOL – DIA

365,00 Kč

Není na skladě

Kategorie: , .

Popis produktu

 

Posiluje imunitní systém, je vhodný pro diabetiky. Cholesterol přeměňuje na formu snadno vylučitelnou z těla a neumožňuje mu usadit se na stěnách cév, stimuluje metabolismus tuků a cukrů, aktivuje proces obnovy jater, chrání tělo před účinky chemických a fyzikálních faktorů, které podporují rozvoj nádorů, pomáhá snižovat obsah cukrů v krvi, normalizuje endokrinní a kardiovaskulární systém, má vlastnosti sorbentu a je prostředkem k očistě těla.

Zásobárna flavonoidů, inulinu, vitamínu B, C, E, karotenu, histaminu, cholinu, křemíku, saponinů, hořčíku.

Složení: Kambrický zelený jíl, extrakt z hlíz topinamburu, extrakt z kopřivy dvoudomé, extrakt kořene omanu pravého, extrakt z plodů borůvky, extrakt z ženšenu sibiřského.

Užití: dospělí 1 tableta 3x denně při jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Užívat po dobu 6 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku, zvýšené nervové podrážděnosti, nespavosti, zvýšeném krevním tlaku, poruchách srdeční činnosti, arteroskleróze, těhotným a kojícím ženám. Před zahájením užívání se doporučuje konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uskladněte mimo dosah dětí při teplotě do +25°C.

Obsah: 90 tablet po 710 mg

Recenze

Zatím žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaši zkušenost?

Buďte první, kdo napíše recenzi “GLIGOL - DIA”

*