Placeholder

Kambrický zelený jíl – k zevnímu užití

380,00 Kč

Skladem: 29 ks (backorders allowed)

Popis produktu

Kambrický zelený jíl je přírodní sorbent, který obsahuje více než 30 makro a mikročástic, obohacujících organismus o minerály, čistících jej od škodlivin, pomáhajících odvádět z těla radionuklidy, optimalizuje buněčné procesy.

Mezi tělu užitečné stopové prvky obsažené v jílu můžeme zařadit: draslík, vápník, hořčík, sodík, fosfor, chlor, železo, jód, kobalt, lithium, mangan, měď, molybden, selen, stroncium, fluor, chrom, zinek, křemík.

Použití: Lze aplikovat ve formě koupelí, pleťových masek, roztoků k oplachování nebo potírání těla, obkladů a zábalů.

- Koupel:100g jílu nasypeme do vany s teplou vodou.

- Oplachování a potírání těla: vytvoříme řídkou kašičku, kterou potíráme jednotlivé části těla.

- Pleťové tonikum: 1-1,5 čajové lžičky (ne kovové) jílu nasypeme do 1–1,5 l vlažné vody a namočeným tampónem omýváme pleť.

- Pleťové tonikum s lihem: na 1dcl 70% lihu použijeme 2 čajové lžičky jílu (ne kovové) a 2 utřené stroužky česneku (dobrý pomocník při začínající pleši).

- Pleťová maska: jíl s vodou v konzistenci blízké smetaně naneseme na obličej a necháme působit 15-20 min, následně omyjeme vodou.

- Obklad: jíl smícháme s vodou do stavu těstovité hmoty, z ní uděláme placičku tloušťky 1-1,5cm, přiložíme na bolavé místo a překryjeme teplou látkou.

- Zábal: tenkou vrstvu (do 1cm) jílu naneseme na gázu a tu pak stranou jílu přiložíme na bolavé místo nebo místo, kde se nachází bolavý orgán, následně toto místo teple zabalíme (obvaz, látkový obvaz) a necháme působit 1,5-2 hod.

Při neakutních projevech bolesti přikládáme obklady a zábaly 2-3x denně ne déle než 3 týdny, v akutních případech přikládáme 2-3 dny s 1,5-2 hod přestávkami.

Všechny uvedené možnosti zevního použití kambrického zeleného jílu můžeme doplnit o vnitřní užití jílu určeného k tomuto účelu, tj. GLIGOL – JÍL (prášek nebo tablety).

Upozornění: Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Před zahájením užívání se doporučuje konzultace s lékařem. Uskladněte mimo dosah dětí při teplotě do +25°C.

Obsah: 1 kg prášku

Recenze

Zatím žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaši zkušenost?

Buďte první, kdo napíše recenzi “Kambrický zelený jíl - k zevnímu užití”

*