NOVO

GLIGOL – NOVO

305,00 Kč

Skladem: 48 ks (backorders allowed)

Popis produktu

 

 

Podílí se na obnově metabolických procesů v těle, stimuluje celkový tonus organismu, zpomaluje růst nádorů různého původu. Doporučuje se všem skupinám spotřebitelů pro prevenci a podporu léčby novotvarů.

Je zdrojem jódu, polyfenolických sloučenin, chromogenních sloučenin, inulinu, flavonoidů, kyseliny rezavce šikmého, kyseliny šťavelové, pantothenové a listové, ligninu, sitosterolu, asparaginu, cholinu, silybinu, polysacharidů, aminokyselin, proteinů.

Složení: Kambrický zelený jíl, extrakt z chaluhy bublinaté, extrakt z rezavce šikmého, extrakt z kořene miřík celeru, extrakt z kořene lopuchu, extrakt ze šalvěje, extrakt z břízy bělokoré.

Užití: dospělí 1 tableta 3x denně při jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Užívat po dobu 4-6 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku, těhotným a kojícím ženám. Před zahájením užívání se doporučuje konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uskladněte mimo dosah dětí při teplotě do +25°C.

Obsah: 90 tablet po 660 mg

 

Recenze

Zatím žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaši zkušenost?

Buďte první, kdo napíše recenzi “GLIGOL - NOVO”

*