HEMO
HEMO

GLIGOL – HEMO

328,00 Kč

Skladem: 20 ks (backorders allowed)

Popis produktu

 

 

Zvyšuje hladinu hemoglobinu v krvi a propustnost cévních stěn, napomáhá ředění krve, stimuluje činnost štítné žlázy, posiluje imunitu, snižuje riziko infekčních onemocnění, únavu, funguje jako adaptogen při vysokém stresovém zatížení, je vhodný k užívání při chudokrevnosti, při zotavování po úrazech a operacích.

Obsahuje flavonoidy, kyseliny listovou a pantothenovou, soli železa, vitamíny C, A, B2, B1, P, karoten, pektin, betanin, glykosidy, bílkoviny, uhlovodany, sacharidy, chlorofyl, vápník.

Složení: Kambrický zelený jíl, extrakt z kopřivy dvoudomé, extrakt z červené řepy, extrakt z natě petržele, extrakt z šípků, extrakt z černého rybízu, extrakt z jablek.

Užití: dospělí 1 tableta 3-4x denně při jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Užívat po dobu 4-6 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku, těhotným a kojícím ženám. Před zahájením užívání se doporučuje konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uskladněte mimo dosah dětí při teplotě do +25°C.

Obsah: 90 tablet po 626 mg

Recenze

Zatím žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaši zkušenost?

Buďte první, kdo napíše recenzi “GLIGOL - HEMO”

*